Spotkania małżeńskie

Spotkania Małżeńskie są założonym w Polsce międzynarodowym ruchem, mającym na celu promowanie dialogu jako drogi duchowej przede wszystkim w małżeństwie i wśród par przygotowujących się do małżeństwa, ale także jako drogi osobistego życia wewnętrznego oraz sposobu funkcjonowania w świecie.

Znajdź miejsce i termin

Więcej czytaj na: spotkaniamalzenskie.pl

Weekend Małżeński

Weekend Małżeński w swoim założeniu jest czasem odkrywania i doświadczania wartości relacji małżeńskiej. To Bóg wymyślił małżeństwo jako wspólnotę osób żyjącą w relacji na wzór relacji Osób Trójcy Świętej: „Uczyńmy człowieka na nasz obraz, podobnego nam” (Rdz 1, 26), i dlatego warto sobie uświadomić, że obecne w ludzkim sercu pragnienie bliskości nie jest czymś przypadkowym, lecz sięga swymi korzeniami najgłębszych Bożych pragnień. Stąd można śmiało powiedzieć, że małżeństwo pochodzi z Raju.

Znajdź miejsce i termin

Więcej czytaj na: weekendmalzenski.pl

Fundacja Pomoc Rodzinie - JA+TY=MY --- Programy na miłość i życie, Kursy przedmałżeńskie...

 

Dla Małżeństw:
Program JA+TY=MY, autorstwa ks. Jarosława Szymczaka i Agnieszki Rogalskiej, ma formę weekendowych warsztatów, składających się z 6 części tematycznych. Zagadnienia zostały opracowane na podstawie problemów i głównych obszarów trudności zgłaszanych przez małżonków szukających pomocy.
Kolejnymi etapami są programy 2, 3, 4, 5, a w perspektywie kolejnych lat – 6-9.
Znajdź miejsce i termin

Program dla Narzeczonych RADOŚĆ i NADZIEJA:
Program RADOŚĆ i NADZIEJA to początek wielkiej przygody dojrzewania do miłości.
Jedna edycja Programu składa się z 2 spotkań stacjonarnych oraz 5 zadań e-learnigowych pomiędzy spotkaniami.
Znajdź miejsce i termin

Więcej czytaj na: fpr.pl

Warsztaty dla małżeństw w kryzysie

Jeżeli małżeństwo nie spełnia naszych oczekiwań, popadamy w zniechęcenie. Pragniemy bliskości, przyjaźni a doświadczamy dystansu. Często się zdarza, że dzielimy codzienne troski, ale tak naprawdę pozostajemy sobie obcy. Rozmawiamy o zdarzeniach, ale nie dzielimy się uczuciami, którymi siebie darzymy. Wewnątrz czujemy miłość, ale nie wiemy jak ja okazywać. Ranimy siebie nawzajem, chociaż wcale tego nie chcemy. Chcielibyśmy się wspierać, lecz nie znamy sposobów. Chcemy ze sobą rozmawiać, ale boimy się odsłony, zranień, braku zrozumienia…

Znajdź miejsce i termin

Więcej czytaj na: bablinmsf.pl

Spotkanie - poradnia małżeńska - Joanna i Norbert Dawidczykowie

Kochani małżonkowie w każdym wieku!

Jeśli chcecie porozkoszować się swoją miłością i odpocząć w Bożym oddechu lub troszkę odświeżyć małżeńską więź, albo w ogóle przeprowadzić remanent swego małżeństwa, to zapraszamy Was na tematyczne warsztaty, rekolekcje i wczasy dla rodzin, które w tym roku poruszają, w zależności od turnusu, różne zagadnienia. Będą też prowadzone w różnej formule, a większość z nich wykorzysta elementy mediacji i terapii małżeńskiej w połączeniu z treściami duchowymi…

Znajdź miejsce i termin

Więcej czytaj na: dawidczykowie.pl