Komunikat – Dom wytchnienia

0
357

 

Do wszystkich, którzy wsparli finansowo inicjatywę Domu Wytchnienia!

Jak zapewne wiecie dzieło Domu Wytchnienia usamodzielniło się poprzez powołanie Fundacji „Dom Wytchnienia”, która przejęła na siebie odpowiedzialność organizacyjną i prawną tworzenia owego miejsca wspierania rodzin onkologicznych. Pieniądze, które zostały zebrane na ten cel przez Stowarzyszenie „Hallelu Jah”, zostaną przekazane na konto nowopowstałej fundacji.

Dziękuję wszystkim, którzy dotąd zechcieli wspierać ten projekt. UWAGA! Gdyby ktoś z Was uznał, że dokonywał wpłat licząc na stworzenie Domu Wytchnienia w ramach Stowarzyszenia „Hallelu Jah” i nie wyraża zgody, by jego darowizny wsparły to dzieło w ramach Fundacji „Dom Wytchnienia” – może wnioskować o przeksięgowanie wpłaconych dotąd przez siebie darowizn na inny cel Stowarzyszenia. W takim przypadku należy złożyć pisemne oświadczenie (może być mailem na adres stowarzyszenie.hallelujah@gmail.com) do końca listopada 2022 r. – tak, byśmy zdążyli uwzględnić ową dyspozycję przed planowanym na połowę grudnia przekazaniem zebranych środków Fundacji „Dom Wytchnienia”

Gdyby ktoś z Was z kolei chciał wspierać nadal owo dzieło w ramach powstałej fundacji – to poniżej zamieszczam jej dane wraz z rachunkiem bankowym dla darowizn na stworzenie Domu Wytchnienia:

Fundacja „Dom Wytchnienia”, ul. Gorlicka 72/27, 51-314 Wrocław

42 1090 2402 0000 0001 4983 0404
Tytuł przelewu: Na Dom Wytchnienia

Statut Fundacji jest dostępny tutaj: http://www.domwytchnienia.pl/statut-fundacji-dom-wytchnienia/

Pozdrawiam serdecznie!
Jędrzej Maciuk, prezes zarządu Stowarzyszenia „Hallelu Jah”

Poprzedni artykułKsięga Mądrości – rozdział 1
Następny artykułBiwak 17/09/2022