KURS ALPHA – marzec 2023

0
249

Kochani Wspólnotowicze i przyjaciele Hallelu Jah!

Kolejny raz rozpoczynamy kurs Alpha i znowu potrzebujemy tych którzy przyciągną uczestników na ten kurs. To szansa dla nich aby poznali Jezusa, szczególnie Ci, którzy są daleko od Kościoła.
Spróbuj złożyć propozycję w swojej pracy, w rodzinie, wśród znajomych i sąsiadów. Możesz stać się szansą dla nich na poznanie Pana.

Zaproś ich na 15 marca na godzinę 19:00 do MIEJSCÓWKI.

Każdy chętny do uczestnictwa w kursie musi się zarejestrować za pomocą FORMULARZA.

Przez 11 tygodni w środy o 19:00.

„Jezus zaczyna swoją misję nie tylko od miejsca dalekiego od centrum, ale także od ludzi, których można nazwać przeciętnymi – mówił dalej Papież. – By wybrać swoich pierwszych uczniów i przyszłych apostołów, nie zwraca się do szkół dla uczonych w Piśmie i znawców Prawa, ale do ludzi pokornych i prostych, którzy z zaangażowaniem przygotowują się na przyjście Królestwa Bożego. Jezus powołuje ich tam, gdzie pracują, na brzegu jeziora: są bowiem rybakami. Wzywa ich, a oni natychmiast podążają za Nim. Porzucają sieci i idą z Nim: ich życie stanie się nadzwyczajną i fascynującą przygodą”papież Franciszek.

Prosimy Was również o modlitwę i post w intencji Alphy, a jeśliby ktoś z Was chciał wesprzeć to dzieło, to będzie ku temu sposobność, robiąc ciasto, lub wpłacając datki na konto Samarytanin.

Więcej informacji o Kursie ALPHA i materiały promocyjne dotyczącej tej edycji kursu na naszej specjalnej stronie hallelujah.pl/alpha

Poprzedni artykułList św. Judy – rozdział 1
Następny artykułWprowadzenie do Księgo proroka Izajasza – ks. Mariusz Rosik