KURS ALPHA – wrzesień 2023

0
533

Kochani Wspólnotowicze i przyjaciele Hallelu Jah!

Kolejny raz rozpoczynamy kurs Alpha i znowu potrzebujemy tych którzy przyciągną uczestników na ten kurs. To szansa dla nich aby poznali Jezusa, szczególnie Ci, którzy są daleko od Kościoła.
Spróbuj złożyć propozycję w swojej pracy, w rodzinie, wśród znajomych i sąsiadów. Możesz stać się szansą dla nich na poznanie Pana.

Zaproś ich:

 • MŁODZIEŻ
  • Wrocław – 26 września na godzinę 18:00 do STACJI DIALOG na Dworcu Głównym
  • Wrocław-Złotniki – 3 października na godzinę 18:30 do salki parafialnej ul. Wielkopolska 3-5 (wejście jak do kancelarii parafialnej)
 • DOROŚLI
  • we Wrocławiu-Złotniki – 26 września na godzinę 19:00 do Domu parafialnego ul. Wielkopolska 7
  • we Wrocławiu – 27 września na godzinę 19:00 do MIEJSCÓWKI – 11 tygodni w środy o 19:00
  • w Warszawie – 28 września na godzinę 19:00 na ul. Puławską 395 – 11 tygodni w czwartki o 19:00
  • do „sieci” na ALPHĘ on-line – 2 października na godzinę 19:00

Każdy chętny do uczestnictwa w kursie musi się zarejestrować za pomocą Formularza dostępnego na stronie Hallelujah/ALPHA

„Jezus zaczyna swoją misję nie tylko od miejsca dalekiego od centrum, ale także od ludzi, których można nazwać przeciętnymi – mówił dalej Papież. – By wybrać swoich pierwszych uczniów i przyszłych apostołów, nie zwraca się do szkół dla uczonych w Piśmie i znawców Prawa, ale do ludzi pokornych i prostych, którzy z zaangażowaniem przygotowują się na przyjście Królestwa Bożego. Jezus powołuje ich tam, gdzie pracują, na brzegu jeziora: są bowiem rybakami. Wzywa ich, a oni natychmiast podążają za Nim. Porzucają sieci i idą z Nim: ich życie stanie się nadzwyczajną i fascynującą przygodą”papież Franciszek.

Prosimy Was również o modlitwę i post w intencji Alphy, a jeśliby ktoś z Was chciał wesprzeć to dzieło, to będzie ku temu sposobność, robiąc ciasto, lub wpłacając datki na konto Stowarzyszenia z dopiskiem „Na Alpha”.

Więcej informacji o Kursie ALPHA i materiały promocyjne
dotyczące tej edycji kursu na:

Poprzedni artykułKsięga proroka Ozeasza – rozdział 1
Następny artykułKsięga proroka Ozeasza – rozdział 2