Kurs Służebne Przywództwo – CHARIS

0
314

Drodzy.

Chcielibyśmy zainteresować Was propozycją, która może przynieść do Waszego życia pogłębienie formacji, odświeżenie Waszej wiary, wzmocnienie jedności ze wspólnotą Kościoła.
Jest nią rozpoczynający się już w lutym Kurs Służebne Przywództwo.
Namaszczeni mówcy z całego świata, rozpalające treści, duchowy rozwój, przestrzeń do budowania jedności z osobami ze wspólnot z całej Polski – to wszystko znajdziecie w ciągu tygodni trwania Kursu.

Całość ma formę ONLINE i jest drogą ugruntowania w nauce propagowanej przez Służbę Charis, dając wierzącym  z całego świata wspólny, formacyjny mianownik (Kurs ma charakter międzynarodowy, kolejne edycje odbywają się w wielu krajach na całym świecie).
W kursie może wziąć udział każdy członek Wspólnoty Hallelu Jah, należący do FIAT, lub Przymierza.

Doświadczenie tych z nas, którzy ukończyliśmy  już ten Kurs sprawia, że z serca zachęcamy do podjęcia wysiłku i poświęcenia czasu, gdyż stanowi  on genialny fundament dla wspólnego rozumienia ważnych dla Odnowy Charyzmatycznej zagadnień.

Kurs rozpoczyna się 25 lutego. Do 19 lutego koszt udziału to 100 zł, po tym terminie kwota wzrasta do 150 zł.
Formuła pozwala na bardzo elastyczne dostosowanie  swojego czasu, gdyż opiera się on głównie na 14 konferencjach, do których link otrzymuje się raz na tydzień.
Szczegółowy opis znaleźć można na stronie Kursu.

Gdyby ktoś się zdecydował, prosimy, by przekazać o tym informację Magdzie Ludwinie, żebyśmy mieli świadomość kto z nas dołącza do grona kursantów.

Z modlitwą
Rada Wspólnoty

Poprzedni artykułList do Hebrajczyków. Rozdział 11
Następny artykułStacja Ewangelizacja – ALPHA