Nocne czuwanie – w izdebce

0
688

Bracia i siostry.

Zapraszamy Was, by oddać naszemu Bogu najbliższą noc, z soboty na niedzielę (28/29 marca).

Potrzeba, byśmy wznosili nasze głowy, serca, ręce do Tego, od którego przychodzi nasze odkupienie. Niech będzie to noc pokutowania i opłakiwania grzechów. Niech będzie to noc gorliwego wstawiania się za światem. Niech będzie to noc wsłuchiwania się i przylgnięcia do Słowa. Niech będzie to noc dziękowania Panu, który we wszystkim współdziała dla naszego dobra.  Niech będzie to noc napełniania Duchem, bez którego nic uczynić nie możemy. Niech będzie to noc oddawania chwały Temu, od którego wszystko pochodzi i do którego wszystko zmierza. Niech będzie to noc podczas której choćby godzinę będziemy czuwać z naszym Panem.

Ten czas to czas łaski, dla serc szukających Bożego oblicza.

Wyzyskujmy chwilę sposobną. PAN JEST BLISKO i obficie udziela się sercom spragnionym. To jest ten czas, czas, w którym Jezus Chrystus musi zasiąść na tronie, musi stać się Pierwszym, musi skoncentrować uwagę naszych serc.
Dlatego pragniemy wezwać nas do odrzucenia  wszelkiej  ospałości, zniechęcenia, marazmu i bierności. Pragniemy wezwać każdego członka  Wspólnoty Hallelu Jah, do zjednoczenia się na nocnym czuwaniu.

Tutaj GRAFIK – zapisujcie się.

Niech dobry Bóg nas umacnia.
Z modlitwą. Rada Wspólnoty

Poprzedni artykułUwielbienie w izdebce #1 – 26 marca
Następny artykułEucharystia 29 marca – transmisja