Pokutny Adewent w Hallelu Jah

0
863

Droga Wspólnoto!

Wchodzimy po raz kolejny w naszym życiu w czas adwentu. Chcielibyśmy zachęcić każdego z Was do tego, by ten czas łaski przeżyć ze Wspólnotą, w duchu skruchy i pokuty.
Być może zdanie, że PAN JEST BLISKO stało się dla niektórych z nas jedynie hasłem, które niewiele zmienia w naszej głębi. Jednak słowa naszego Boga do Kościoła, które wzywają do czuwania i nawrócenia, są wołaniem serca Tego, który nadchodzi w chwale. Wciąż dany jest nam czas, by pozwolić obrzezać nasze serca, odrzuciwszy uczynki ciała, które sprowadzają śmierć, przylgnąć do Pana całą duszą.

Zapraszamy każdego z Was do wejścia na duchową drogę przemiany serca z kamienia w serce z ciała. To droga podczas której będziemy modlili się o łaskę stawania w prawdzie, rozświetlania naszych sumień, objawiania nam grzechu, w równoczesnym doświadczeniu jak dobry, pełen miłości i miłosierdzia jest Odwieczny.

Całość rozpoczniemy już jutro (26 listopada) podczas naszego spotkania modlitewnego.
Koniecznie wysłuchajcie  konferencji Tomka przed tym spotkaniem.
Tutaj konferencja.
Od czwartku wieczorem szukajcie newslettera,
który pomoże nam uczynić już w piątek, 27 listopada, pierwszy krok ku metanoi i uświęceniu.

Takich kroków przez cały adwent uczynimy siedem, każdy oparty na jednym z grzechów głównych. Na poszczególnych odcinkach będziemy chcieli zatrzymywać się przez cztery dni, na które otrzymamy konkretne pomoce, by pozwolić przeniknąć Bożemu światłu ciemności naszych serc. Każdorazowo kolejny krok poprzedzony będzie newsletterem, wprowadzającym nas w kolejny etap.

W całość tego czasu wpisany będzie również pierwszopiątkowy post i noc modlitwy, które, ufamy, że będzie szczególnym czasem wylewania świętej obecności.

Do podjęcia z nami tego duchowego wysiłku możemy tylko zachęcić. Sam w swoim sercu podejmij decyzję, czy pragniesz porzucić te miejsca w Twoim życiu, które zamknęły się na Bożą miłość, utwardziły cię w grzechu, znieczuliły na Boską obecność. Możesz być pewien, że nie będziesz sam. Cała Diakonia Modlitwy Wstawienniczej codziennie będzie obmadlać każdego, kto zapragnie obrzezania swojego serca i wejdzie z nami na drogę pokuty i nawrócenia.

Pozostajemy z modlitwą za ten czas i każdego z nas.

Rada Wspólnoty
Diakonia Modlitwy Wstawienniczej

OTO KOLEJNE KROKI NASZEGO NAWRÓCENIA:

KROK 1 – PYCHA

KROK 2 – CHCIWOŚĆ

KROK 3 – NIECZYSTOŚĆ

KROK 4 – ZAZDROŚĆ

KROK 5 – NIEUMIARKOWANIE…

KROK 6 – GNIEW

KROK 7 – LENISTWO

Poprzedni artykułSpotkanie modlitewne – Czas pokuty
Następny artykułSkaut Króla jest wierny – zbiórka