Spotkania dla kobiet

0
506

Drogie siostry w Panu.

W wielu kobiecych sercach zrodziło się pragnienie, by we Wspólnocie Hallelu Jah zacząć tworzyć miejsce szczególne właśnie dla nas. Taką rzeczywistością stają się spotkania dla kobiet, które z każdym kolejnym krokiem nabierają nowego, ufamy, że głębszego kształtu. Modlimy się, nasłuchujemy, oczekujemy, by nasz Umiłowany osłonił swoje zamysły względem kobiet w Hallelu Jah. Bardzo zależy nam, by nasze serca pociągane były w głębię Jego serca, by żar miłości Pańskiej kształtował w nas kobiecość, która będzie odbiciem Bożego pragnienia.

Szukamy wciąż dróg dotarcia w jak najlepszy sposób do każdej z nas. Wachlarz możliwości staje się coraz większy. I dziś właśnie chcemy zaprosić każdą z Was do czegoś, co stać się ma przestrzenią wsparcia, motywacji, zachęty, pobudzenia serca i myśli.

Została stworzona, specjalnie dla nas szczególna grupa na Whatsappie pod nazwą

SPOTKANIA DLA KOBIET

 

To grupa w której wiadomości przesyłać mogą tylko jej administratorki, co uchroni nas przed zbędnymi treściami. Od najbliższego wtorku stanie się ona miejscem wspierającym spotkania dla kobiet, które będą odbywać się co drugi miesiąc, podczas naszych tradycyjnych czwartków. Treści nie będą wymagały od nas niczego więcej, niż otwarcia serca, refleksji, skierowani ducha i ucha ku Panu. Jeśli po jakimś czasie uznasz, że to miejsce niczego nie wnosi do Twojego życia, w każdej chwili możesz opuścić grupę. Jednak zachęcamy Cię do spróbowania, choćby przez najbliższy czas, który będzie bezpośrednim przygotowaniem do lutowego  spotkania dla kobiet.

Dołączenie jest ogromnie proste.

  1. Musisz mieć zainstalowaną aplikację WhatsApp.
  2. Kliknij w poniższy guzik – link do WhatsApp’a

    który szybko pozwoli Ci na dopisanie się do grupy.

Mamy nadzieję, że oczywistością jest, iż grupa została stworzona TYLKO DLA KOBIET 🙂

Umiłowane siostry, kładziemy Wam na sercu modlitwę za tę tworzącą się rzeczywistość dla kobiet. Bardzo pragniemy, by podejmowane przez nas kroki nie popychały nas w aktywizm, lecz pozwalały głębiej odkrywać relację z naszym Bogiem, a przez to uświęcać relację z człowiekiem.

Wszystko zawierzamy Kobiecie,  którą Pan obdarzył pełnią łaski.
Maryjo, wzorze kobiecości, módl się za nami.
Niech Pan nam błogosławi!

Poprzedni artykułKonferencja na „Niedzielę Słowa Bożego” cz.2 – ks. Ryszard Kempiak SDB
Następny artykułWprowadzenie do I i II Księgi Samuela – ks. Mariusz Rosik