Stacja Ewangelizacja – ALPHA

0
625

Kochani Wspólnotowicze i przyjaciele Hallelu Jah!

Rozpoczynamy kurs Alpha, ale potrzebujemy tych którzy przyciągną innych na ten kurs. To szansa dla innych aby poznali Jezusa, szczególnie Ci, którzy są daleko od Kościoła.
Spróbuj zaproponować w swojej pracy, w rodzinie, wśród znajomych i sąsiadów. Możesz stać się szansą dla nich na poznanie Pana.

Zaproś ich na 4 marca na godzinę 19:00 na dworzec główny do kawiarni „Stacja dialog”.

——-
UWAGA!!! Tymczasowo spotkania
w Klubowym Centrum MIEJSCÓWKA
Wrocław, ul. Prusa 32
dawne kino LALKA
——-

Każdy chętny do uczestnictwa w kursie musi się zarejestrować za pomocą FORMULARZA.

Przez 11 tygodni w piątki o 19:00 – STACJA DIALOG

„Jezus zaczyna swoją misję nie tylko od miejsca dalekiego od centrum, ale także od ludzi, których można nazwać przeciętnymi – mówił dalej Papież. – By wybrać swoich pierwszych uczniów i przyszłych apostołów, nie zwraca się do szkół dla uczonych w Piśmie i znawców Prawa, ale do ludzi pokornych i prostych, którzy z zaangażowaniem przygotowują się na przyjście Królestwa Bożego. Jezus powołuje ich tam, gdzie pracują, na brzegu jeziora: są bowiem rybakami. Wzywa ich, a oni natychmiast podążają za Nim. Porzucają sieci i idą z Nim: ich życie stanie się nadzwyczajną i fascynującą przygodą”papież Franciszek.

Prosimy Was również o modlitwę i post w intencji Alphy, a jeśliby ktoś z Was chciał wesprzeć to dzieło, to będzie ku temu sposobność, robiąc ciasto, lub wpłacając datki na konto Samarytanin.

Poprzedni artykułKurs Służebne Przywództwo – CHARIS
Następny artykułList do Hebrajczyków. Rozdział 12