Spotkanie modlitewne – UŚWIĘCENI – TYDZIEŃ 10

0
680

Już w czwartek radosny czas naszego stawania w jedności przed Bogiem, który wczoraj, dziś i na wielki jest taki sam, który wierny jest swoim obietnicom.
Pragniemy przyjść do Pana ze świadomością, że bez Niego nic uczynić nie możemy, że On jest w nas sprawcą chcenia i działania. Obietnica Ojca, Duch Święty, udziela nam mocy, byśmy mogli stać się świętymi jak On jest święty. Dlatego nieustannie Jemu chcemy poddawać nasze życie, naszą codzienność, nasze rodziny. Niech uświęcenie staje się radością przez nasze osobiste spotkanie z Chrystusem w głębi naszych serc, który mówi: dziś zbawienie stało się udziałem tego domu (Łk 19,9). Bo wszystko przez Niego się stało!

Zapraszamy serdecznie na spotkanie modlitewne wspólnoty Hallelu Jah w czwartek, 10 stycznia o godzinie 19.00, do kościoła śś Piotra i Pawła.

„Niech moc Jego chwały w pełni was umacnia do [okazywania] wszelkiego rodzaju cierpliwości i stałości. Z radością dziękujcie Ojcu, który was uzdolnił do uczestnictwa w dziale świętych w światłości.” Kol 1,11-12

Przypominamy , że pogłębione treści można znaleźć na stronie cyklu UŚWIĘCENI

Poprzedni artykułNauczanie – UŚWIĘCENI – Tydzień 9 – Justyna N
Następny artykułNauczanie – UŚWIĘCENI – Tydzień 10 – bp Andrzej Siemieniewski