Czuwaj!

Zbliża się wielkimi krokami skautowy weekend. A więc czeka nas nietypowa zbiórka w sobotę 28.11.2020, o której za chwilę oraz skautowa Msza Św. w niedzielę 29.11.2020 o godzinie 13:30, na którą wszystkich skautów zapraszamy w mundurach.

Sobotnia zbiórka będzie nietypowa. Chcielibyśmy zaprosić was na zbiórkę, która przez warunki jakie panują musi odbyć się w rodzinnym gronie. A może to i dobrze? Będzie okazja wyjść na spacer rodzinny i zapomnieć na chwilę o sobotnim zamieszaniu-sprzątaniu itp.).

Najpierw chcieliśmy prosić, aby wszyscy skauci obejrzeli:

Potem reszta “zbiórki” odbędzie się w lesie, którego namiary wyślemy e-mailem w piątek wieczorem. Tam od godziny 10:00 będzie na was czekała gra! Gra polega na odszukaniu miejsc zaznaczonych na mapie i wykonaniu zadań, które znajdziecie po drodze. Niektóre z nich będą wymagały użycia telefonu, żeby zrobić zdjęcie, a potem nam je wysłać (dzięki temu będziemy mogli podsumować zbiórkę). Mamy nadzieję, że uda Wam się znaleźć czas i skorzystać z naszej propozycji. Gra nie powinna zająć dłużej niż godzinkę! Bardzo ważne jest byście zabrali ze sobą jakiś fant, niewielką rzecz, która jest w jakiś sposób cenna, ale na tyle, że nie będzie wam szkoda się jej pozbyć – może być breloczek, batonik, może zdjęcie? Na pewno wymyślicie coś ciekawego – bardzo ważne byście tego nie zapomnieli!

Wszelkie namiary na grę podeślemy w piątek wieczorem, dlatego pamiętajcie odbierać e-maile.

Jak wspomniałem w niedzielę zapraszamy w mundurach na wspólnotową Mszę Św. Będzie to pierwsza niedziela adwentu dlatego proszę, żeby kto może zabrał ze sobą lampion. A wieczorem w niedzielę zaglądajcie na stronę i do maila, bo czeka Was trudne zadanie na cały adwent. Zadanie, które będzie wymagać wiele wierności, o której mówiło poselstwo.

Pozdrawiam w Chrystusie
dh Krzysiek

P.S. Ponieważ jest już piątek więc zamieszczamy również tutaj informacje gdzie odbywa się zbiórka. Zbiórka odbędzie się w lesie Malin w Malinie :). Start koło kapliczki w Malinie. Jakby ktoś szukał na mapie to niedaleko Kryniczna. Polecamy założenie butów na mokrą i błotnistą nawierzchnię oraz nie zaczynanie tej zabawy później niż o 13:00, gdyż na całość może być potrzebne 2 do 2,5 godziny.

Mapa skrytek:

Opis szczegółowy tutaj.

Poprzedni artykułPokutny Adewent w Hallelu Jah
Następny artykułPokutny Adewent w Hallelu Jah – krok #1 Pycha