Programy dla Małżeństw

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 16-17 marca 2024 r.  we Wrocławiu. Poprowadzą go ks. Jarosław Szymczak i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie.

Godziny zajęć:  sobota 8.00-21.00, niedziela 9.00-18.00 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji:
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić formularz:

Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota – od 8 rano do 21 wieczorem) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 500 zł od pary małżeńskiej.  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolację (sobota), serwis napojów i ciast/przekąsek oraz inne koszty organizacyjne. (Nie uwzględnia noclegu.)

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 200 zł na konto Fundacji Pomoc Rodzinie. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 4 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz dopisku „marzec, Wrocław”. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 13 marca 2024 r. oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.
Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 45 1500 2022 1220 2002 2678 0000

Pozostałą kwotę można wpłacić na miejscu gotówką lub przelewem do dnia 9 marca 2024 r.. W razie potrzeby kwota może być rozłożona na raty.
Dla członków Wspólnoty Hallelu Jah w razie potrzeby możliwe jest dofinansowanie udziału – zainteresowanych prosimy o kontakt z liderem.

KONTAKT
Pytania dot. Programu JA+TY=MY we Wrocławiu prosimy kierować pod adres: fpr.wroclaw@gmail.com , telefon osoby kontaktowej: Agnieszka Kubrak  605 242 313