ZAPISY do Skautów Króla w Hallelu Jah!

0
425

Szczęść Boże i Czuwaj!

Pierwszy rok pracy Skautów Króla w naszej wspólnocie mamy już za sobą. Myślę, że ten rok mimo trudności związanych z pandemią był rokiem dobrej pracy formacyjnej dla dzieci i instruktorów w naszym szczepie. Obecnie przygotowujemy się na kolejny rok pracy i w związku z tym chciałbym Was zapytać, czy są we Wspólnocie dzieci, które chciałyby do naszego szczepu dołączyć? Jeśli tak to proszę wypełnijcie ten formularz.

Jak go wypełnić:

  • każde dziecko proszę zapisujcie osobno
  • zapisujcie tylko dzieci, które jeszcze nigdy nie zapisały się do szczepu (te które już są skautami mamy już wpisane)
  • termin zapisów to 31.08.2020!!!
  • zapraszamy dzieci od 5 do 18 lat (jeżeli dziecko jest młodsze, ale uważacie, że da radę też można je zapisać)

Jeśli ktoś nie wie kim są Skauci Króla lub waha się czy to jest droga dla ich dzieci to zapraszamy po dodatkowe informacje, które są dostępne na stronie Skautów Króla lub też można nas zaczepiać i pytać. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapisy uruchamiamy już teraz, gdyż chcielibyśmy zapewnić miejsce w szczepie dla każdego dziecka we Wspólnocie, które jest chętne do pracy skautowej i potrzebujemy wiedzieć ile tych dzieci jest. We wrześniu chcemy otworzyć się na osoby, które są spoza Wspólnoty – kolegów i koleżanki naszych dzieci, sąsiadów, krewnych i znajomych :). Miejsc w tym roku mamy ograniczoną ilość, ze względu na ograniczoną liczbę instruktorów.

I to prowadzi mnie do drugiej prośby. Jeśli chcielibyście w tym roku włączyć się w pracę diakonii Skautów Króla to proszę zgłoście się do mnie osobiście lub mailowo: kgbiernat@gmail.com. Bardzo potrzebujemy dodatkowych instruktorów do pracy z dziećmi, więc jeśli czujesz takie powołanie to lepszego momentu raczej nie będzie :).

W imieniu diakonii Skautów Króla
dh Krzysiek Biernat

Poprzedni artykułPost i Noc Modlitwy w Hallelu Jah – sierpień 2020
Następny artykułPost i wstawiennictwo