Drodzy Siostry i Bracia!

Chcemy dać Wam propozycję spędzenia tygodnia urlopu w wakacje, w tym roku po raz pierwszy w CHORWACJI. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w żeglarskim rejsie morskim po ciepłych wodach środkowej Dalmacji na pokładzie jednego z trzech jachtów:

Rejs morski po Chorwacji to propozycja dla całych rodzin. Spokojne żeglowanie, wolne od zimnych wiatrów oraz choroby morskiej, daje możliwość zwiedzania Chorwacji w niedostępnych innym sposobem miejscach: Zabytkowe miasta, niezamieszkane urokliwe zatoczki, wioski rybackie.

Na naszym rejsie nie zabraknie także obecności księdza – codzienna Msza Święta to bardzo ważny element naszego wypoczynku, ponieważ nie chcemy aby nawet w czasie relaksu zabrakło miejsca dla Boga.

Termin rejsu: 24-31.08.2019

Koszt rejsu to 1650 zł od osoby. Zaliczkę (400 zł) należy wpłacić w momencie zapisywania się, a pozostałą kwotę (1250 zł) do 20.07.2019.
W cenę wliczone są:

  • czarter jachtu
  • ubezpieczenie jachtu
  • paliwo do jachtu oraz opłaty portowe
  • wyżywienie (półprodukty, z których przygotowujemy wspólnie posiłki na jachcie)
  • opłaty klimatyczne

Miejsce rozpoczęcia: Sukosan, D-Marin Dalmacja, Chorwacja. Transport na miejsce rozpoczęcia trzeba sobie zorganizować samodzielnie.

Rejs będzie prowadzony przez doświadczonych sterników: Marcin Kulisiewicz, Marta Bereza, Dawid Kmita. Jako że będzie to rejs po wodach morskich, będzie można uzyskać staż morski do wyższych stopni żeglarskich. Pomimo iż jest to rejs morski, nie jest wymagane posiadanie jakichkolwiek umiejętności żeglarskich, ani umiejętność pływania. Ze względu na łagodne warunki w regionie w który się wybieramy jest to propozycja odpowiednia zarówno dla bardzo młodych (3 lata) jak i dla tych po prostu młodych (99 lat).

 

Jeśli masz wątpliwości albo chcesz się czegoś dowiedzieć – napisz lub zadzwoń:
email: marcin.kulisiewicz[a]gmail.com, tel. 695939463, Marcin KulisiewiczSerdecznie zapraszamy!

 

Poprzedni artykułZachęta lidera na Wielki Post
Następny artykułWielkopostna Adoracja